Beauty.

Mod: Weronika Komenda
makijaż: Aleksandra Kołodziejczyk
foto: Katarzyna Przybyła – Vdzia fotografie

Cześć wszystkim, mam nadzieję, że ktoś wyczekiwał nowego wpisu, czy szczególnie tej pięknej modelki tutaj! Lipiec był szybki i aktywny. Przeprowadzka, wyjazdy, egzaminy i takim sposobem piszę aż po miesięcznej przerwie.

Jak zawsze po takim odstępie czasu pomiędzy wpisami mam w głowie pełno nowych pomysłów, czego to ja bym nie mogła tutaj do Was napisać, o czym poinformować, jakie nowe serie wprowadzić.. Ale jak zwykle wszystkie te pomysły pozostają w sferze marzeń – wciąż nie mam wystarczająco internetowej śmiałości. Jednak patrząc na to zdroworozsądkowo – wcale mnie to nie martwi! Na swoim instagramie i tak stałam się bardzo wylewna! Moim infantylnym marzeniem jest bowiem spójny, ładny instagram. Z jednej strony do tego dążę, bo potrzebuje tego moja w pewnym stopniu artystyczna dusza, z drugiej zaś uważam, że profile dodające zdjęcia w jednej kolorystyce czy stylu są sztuczne, bo nie dodają do końca tego co chcą tylko to pasuje. Chyba, że tak umieją to szacun. Może i ja się nauczę.
A to wszystko prowadzi mnie do wniosku, że całe te instagramy są niepotrzebne i pewnie gdyby nie moje foto hobby by mnie tam nie było.

A wracając do tematu.. Ogromnie się ciesze, że zgadałyśmy się z Werą na te spacerkowe zdjęcia. Jaka ta dziewczyna jest piękna! FAJNA! I świetnie czuje się przed obiektywem. Dobrze jest poznawać tak uzdolnione dziewczyny, na pewno stworzymy kiedyś coś bardziej sztosowego!

Skomentuj!

Scroll Up
%d bloggers like this: