Warsztaty z pozowania!

 Nie no spoko, spoko!
To tylko podpucha!
Ja nie pozowałam.
 Gabrysia pozowała. I nasze wyszkolone modelki 😀
Nooo, to może od początku?
Historii poznania się przez nas z Gabrysią już chyba nie będę po raz kolejny przytaczać, nabąknę jedynie, że to nie tylko świetna modelka z jaką współpracuje, ale baba cud miód do robienia po prostu FAJNYCH RZECZY.
Jedną z takich właśnie rzeczy, były warsztaty z pozowania, na które wpadłyśmy pewnego razu kiedy to obgadywałyśmy nasze życia i co by tu fajnego można zrobić, ile to przecież przed nami możliwości.Pomysł spontaniczny, ale raz dwa wzięłyśmy się do roboty i w ciągu dosłownie kilku dni wszystko było dogadane, napisane, wyscenariuszowane.

Oczywiście nic byśmy nie zrobiły gdyby nie Kolorowe Nastroje!

To właśnie w tym uroczym miejscu na mapie Krakowa, miałyśmy tę możliwość by poprowadzić warsztaty. Składały się one z dwóch części. Pierwszą przedstawiałyśmy właśnie w Kolorowych i była to prelekcja z “suchą teorią”. Następna część – to praktyka. Spotykałyśmy się wszystkie w wyznaczony miejscu i trenowałyśmy z dziewczynami umiejętności pozowania.

Przyznajemy razem z Gabrysią, że jesteśmy do teraz bardzo podekscytowane zaangażowaniem naszych modelek. Po pierwsze nie spodziewałyśmy się tak pozytywnego odbioru i liczby chętnych, a po drugie przyszły do nas tak kochane kobietki, że z każdą z nich byłyśmy w stanie umówić się na ploteczki przy kawce!

Łącznie przeprowadziłyśmy 4 edycje, co daje nam 24 “przeszkolone” kobietki! Na nas to robi ogromne wrażenie 😀 JARAMY SIĘ!

 

 

 

 

Dziewczyny miały możliwość wypożyczenia sobie Kolorowych Kreacji do zdjęć i poniżej prezentujemy kilka odważnych modelek z wykorzystaniem ich stylizacji.
Co najpiękniejsze, podczas sesji dziewczyny naprawdę wykorzystywały wskazówki z pierwszej części i potrafiły rozluźnić się przed obiektywem.

 

 

 

 

Dziękujemy Wam – uczestniczkom, za kredyt zaufania i dobrze spędzony czas. Gdyby nie Wy nie byłoby 4 edycji!
Nie osiadamy jednak na laurach. Chwila przerwy na zdanie poprawek, obrony licencjatów, znalezienie mieszkań czy ostatnie wakacyjne wyjazdy i wracamy do Was mam nadzieję ze zdwojoną mocą!

 

 

9 komentarzy

 1. Katarzyna Koziej

  05/09/2017 at 10:51

  Świetna inicjatywa 🙂 Sama chętnie wzięłabym udział w takich warsztatach, choć od strony foto, żeby wiedzieć jak podpowiedzieć modelce i żeby zdjęcia były ciekawsze 🙂

  pozdrawiam!
  ~ mój blog ~

  1. VDZIA Fotografie

   05/09/2017 at 10:54

   Zapraszamy zatem do Krakowa 🙂
   Na naszych fanpejdżach będą najszybsze informacje więc warto obserwować 🙂

 2. Nagrodzka Art

  05/09/2017 at 11:52

  Fantastyczna sprawa! Gratulacje dziewczyny, działajcie dalej! 🙂

 3. hejmonia

  05/09/2017 at 16:26

  Czemu Kraków nie jest bliżej mnie… 🙁 Na pewno bym wpadła na takie warsztaty i na kawkę też! 🙂 ❤️

 4. hejmonia

  05/09/2017 at 16:32

  PS Świetne jesteście i tworzycie mega rzeczy! ?

  1. VDZIA Fotografie

   05/09/2017 at 19:30

   Zapraszamy!
   Jak wyżej napisałam, wszystkie informacje na fanpejdżu!

Skomentuj!

Scroll Up
%d bloggers like this: