Tarnina.

mod: Julia Przybyła
make-up: Monika Górska
fot: Katarzyna Przybyła – Vdzia fotografie

Byłyśmy z siostrą w drodze do drugiej miejscówki na zdjęcia z tego wpisu: https://vdzia.pl/sisters-power/, kiedy to z ulicy zauważyłam kwitnącą w tym czasie tarninę. Przyznam, że jak Julka chciała wziąć dodatkowe sukienki, w totalnie innym klimacie, nie byłam przekonana co do tego, że jeszcze będziemy miały ochotę na zmianę tematyki. No i po raz kolejny ukłon dla mojej sister, że zapakowała tę cudną sukienkę do bagażnika. A sukienki by nie było w ogóle, gdyby oczywiście nasza niezawodna Irminka nie wygrzebała nam jej w szmateksie!
Grzechem było by również niewykorzystanie do granic możliwości tego wspaniałego makijażu, jaki po raz kolejny wykonała Monika Górska.

Tarnina kwitła przepięknie, zawsze podziwiałam z daleka te krzewy i marząc o sesji z nimi w tle. Okazja do ich wykorzystania przyszła jak zwykle nieplanowana.
Kolorystyka zdjęć, to oczywiście efekt moich przeróbkowych zabaw, ale w takich bajkowych klimatach lubię sobie pozwolić na takie eksperymenty.
PS. Zauważyliście na głównym zdjęciu po lewej stronie malusią sarenkę? Jedyne czego na tej sesji mogłabym żałować to tego, że sarna biegła za szybko 😀

Skomentuj!

Scroll Up
%d bloggers like this: