Sisters power

mod: Julia Przybyła
makijaż: Monika Górska
fot: Katarzyna Przybyła – Vdzia fotografie

To była SUPER sesja!

I bardzo wyjątkowa dla mnie, bo przed obiektywem stanęła moja siostra. Niby nic dziwnego patrząc na ilość wspólnych zdjęć, a jednak.
To pierwsza taka nasza poważna sesja! W końcu to pierwszy raz, kiedy ustaliłyśmy jakiekolwiek szczegóły i wizję, a przede wszystkim pierwszy raz współpracowałyśmy z makijażystką. Oczywiście najlepszą na świecie – czyli Moniką Górską!

Przyznam szczerze, że młoda mnie bardzo pozytywnie zaskoczyła. To chyba te lata doświadczenia 😀 Pozowanie w liściach, piórkach, za dużych sukienkach, spełnianie moich wizji – jak widać przydały się! Szczerze mówiąc, totalnie nie spodziewałam się tak przyjemnych rezultatów i tak miłego odbioru od Was, bo fejsbuk ja wszyscy wiemy zabrał nam już te fajne zasięgi. A tutaj, miła niespodzianka!

Tak w ogóle, to i tak nie skończyło się na jednym klimacie i stylizacji.. ale o tym kolejnym razem!

PS. Szykują się w Krakowie warsztaty z pozowania! Zapraszam już wstępnie chętne osóbki na 22.06, w samym centrum Krakowa. Miejsc mamy ograniczoną ilość!

1 Comment

  1. Tarnina. – Vdzia Fotografie

    21/06/2018 at 12:42

    […] z siostrą w drodze do drugiej miejscówki na zdjęcia z tego wpisu: https://vdzia.pl/sisters-power/, kiedy to z ulicy zauważyłam kwitnącą w tym czasie tarninę. Przyznam, że jak Julka chciała […]

Skomentuj!

Scroll Up
%d bloggers like this: