Retro!

 Mod: Gabriela Lisowska Fox&Art
Fot: Katarzyna Przybyła – Vdzia fotografie
makijaż: Monika Górska Fanpage

Ostatni grubszy projekcik 2016 roku, czyli retro klimaty we współpracy z Gabrysią i Moniką. Podsumowując – ekipa marzenie!
ALE ALE
Nie bez przygód, z vdzią zawsze przygody więc zapraszam na kolejne opowieści z serii #PIP!
Zacznę od tego, że bardzo dziękuję Monice Górskiej, za propozycję współpracy i za to, że tak szybko udało nam się umówić i zrobić takie fajne cudeńka! Monia, jesteś boska, mega profesjonalna i przesympatyczna!

Tak więc tego pięknego sobotniego przedpołudnia wybrałyśmy się z Gabą na makijaż do Moni. Niestety lekko opóźnione, bo nie mogłyśmy trafić, no ale dobra.. jesteśmy. 
Niby TYLKO 15 minut; no nie tylko jak się okazało.
Monia pracowała jak pszczółka, wyczarowała z Gabrysi retro laleczkę, podwiozła nas w pośpiechu do upatrzonej wcześniej miejscówki, wysiadamy, na pewniaka idziemy lekko pospiesznym krokiem (mamy mało czasu, potem jeszcze zlecenie i kolejna sesja..) i..
 i całujemy klamkę..
 Kino zamknięte.
 Co tu robić, zimno, mróz, śnieg się do szpilek Gabi wsypuje, nie mamy miejscówki, w rękach wielkie worki z sesyjnymi manelami.. autobus! 
Autobus jedzie!
– Dobra Gaba, chodź, pojedziemy nim bo chyba na rynek jedzie.
Chyba. 
No na szczęście pojechał (ufff)
Jesteśmy na rynku, w głowie mam tylko jedną miejscówkę gdzie wiem, że na 100% mogę wejść i zrobić zdjęcia. Po drodze patrzę w lewo.. A może zobaczymy do tej uroczej księgarni?
Zobaczyłyśmy.
LOOVELOVELOVELOVE
Miejscóweczka miodzio!
Przemiły Pan właściciel z wielką radością zgodził się na sesję, ucieszył się, że chcemy zrobić zdjęcia w Jego uroczym zakątku. Biła od niego tak pozytywna energia, którą nas zaraził, że sesja zaczęła się wtedy na dobre. Minął cały stres, okazało się, że mamy czas bo następne sesje zostały przesunięte, nie było nikomu zimno, nikt nie przeszkadzał, nie było problemów ze swiatłem..
Rozkręciłyśmy się, nie chciałyśmy stamtąd wychodzić!
I mimo, że zapowiadała się już mała tragedia, miny nam zrzedły i pojawiło się lekkie zaniepokojenie wszystko odeszło w niepamięć. Jak zwykle świetnie się bawiłyśmy.

makijaż: Monika Górska Fanpage

 I na koniec gratisowo mały bekstejdż!

niestety nieostre, ale tak się zgrałyśmy stylistycznie, ze fotka byc musiała 😀 <3

12 komentarzy

 1. Aleksandra Krajewska

  17/02/2017 at 21:01

  zdjęcia przepiękne! Bardzo mi się podobają. Ekstra@

 2. Natasza Głogowska

  17/02/2017 at 22:11

  Mega, naprawdę. Jestem pod ogromnym wrażeniem całości. Lubie taki styl wiec tymbardziej znalazł sobie miejsce głęboko w moim sercu☺ naprawdę gratulacje dobrej roboty i oby więcej takich wpisów.
  Pozdrawiam, jestemnatasza.blogspot.com

 3. Daria Stręk

  18/02/2017 at 07:28

  jestem zachwycona tymi zdjęciami 😉
  PorcelainDesire

 4. Nagrodzka Art

  18/02/2017 at 09:18

  Twoje historie są takie pozytywne! – Mimo złośliwości losu zawsze wychodzi coś pięknego. 🙂

 5. Miss Marli

  18/02/2017 at 14:06

  Jakie świetne zdjęcia! <3 Super, że trafiłyście na tak przemiłego właściciela 🙂 Brawa za odwagę! Ja bym się troszkę obawiała odmowy 🙁

 6. natalia07211

  18/02/2017 at 17:12

  Haha. Ty to zawsze masz jakieś fajne historie 😛
  Zdjęcia..po prostu wow. Bardzo podoba mi się styl retro! Nie umiem wyrazić słowami jak bardzo 😀 Te z książkami najlepsze! Szczególnie ostatnie zdjęcie (to przed fotkami makijażu). Nie mogę się nadziwić Twojego talentu i umiejętności. Ciągle zaskakujesz. Pozdrawiam
  ludziesamotni.blogspot.com
  curiousthingsm8.blogspot.com – blog kolegi 🙂

 7. Monika Górska

  18/02/2017 at 19:01

  Dziękuję za współpracę! Uwielbiam patrzeć na piękne zdjęcia, na których moje makijaże zaczynają żyć! Zapraszam ponownie do mnie, tym razem już nowa, przestronna i w pełni profesjonalna miejscówka 🙂 Do zobaczenia!

 8. Nippi

  19/02/2017 at 16:25

  świetna sesja, ślicznie na niej wyglądasz 🙂

 9. Kanibal

  19/03/2017 at 12:51

  Piękna modelka! A "tragedia" jaka was spotkała w kwestii miejsca na zdjęcia chyba wyszła wam na zdrowie <3 http://kaniballek.blogspot.com/

Skomentuj!

Scroll Up
%d bloggers like this: