Paweł G. – first shooting

 

Mod: Paweł Głogowski INSTA
 Fot: Katarzyna Przybyła FACEBOOK

No i kto by się spodziewał, że taką sesje kiedyś zrobię?
Bo ja to średnio. Nie wiem dlaczego tak długo się wzbraniałam przed fotkami hopów. Jakaś taka stereotypowa metka się do mnie dokleiła, że fotki to tylko sukienki, wianki i DZIOŁCHY.
Ale człowiek jednak NA SZCZĘŚCIE się starzeje i mądrzeje 😀

Generalnie nie jest to pierwszy raz kiedy przed moim obiektywem nie stoi modelka, a model, ale to pierwszy raz kiedy wykonuję taką casualową, prostą sesję od a do z.
Pawcio wyszedł z propozycją, na którą bardzo chętnie przystałam no bo czemu nie, hop przystojny, sympatyczny a przede wszystkim bardzo fajny ziomek. Takich ziomków nam trzeba!

Nie mam siły się dzisiaj rozpisywać, dajcie znać co myślicie i proszę o doping dla Pawcia!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4 komentarze

  1. Katarzyna Koziej

    11/11/2017 at 16:05

    No fajnie fajnie 🙂 Zdecydowanie możesz częściej gościć chłopów przed swoim obiektywem 🙂

  2. Karolina C

    11/11/2017 at 16:31

    Fajnie wyszło 🙂 Osobiście wydaje mi się,że z modelkami po prostu łatwiej się nam pracuje,bo wystarczy sukienka,wianek,ciekawy make-up,kilka ujęć z różnych perspektyww i sesja zrobiona (oczywiście mówię tu w bardzo dużym uproszczeniu),a z hopami jest ten ''problem'',że ani mejkapu ani księżniczkowego stroju im nie zrobimy (chociaż w sumie do odważnych świat należy :P),więc wymaga to od nas trochę więcej kreatywności.Postawienie na prostotę stroju i ciekawe tło jest tu bardzo dobrym wyjściem.Ja mam za sobą bodajże dwie lub trzy takie sesje i szczerze mówiąc jakoś do kolejnych mnie nie ciągnie,no chyba,że trafi się jakaś ciekawa propozycja to zmienię zdanie 🙂

Skomentuj!

Scroll Up
%d bloggers like this: