Noemi

Mod: Noemi Kordas
 Fot: Katarzyna Przybyła FACEBOOK

Czasami mam tak, że przeglądam dotychczasowy dorobek fotograficzny i widzę, że czegoś mi brakuje. Albo tak sobie usiądę i się zastanowię i mi czegoś brakuje.
Tak się zdarzyło, że miałam wielką ochotę na zdjęcia bez kolorowych liści, uśmiechów. Chciałam szarości, blokowiska i fashion.
A skończyło się jak zwykle.
Z Noemi bardzo szybko omówiłyśmy ogólniki naszej sesji i muszę powiedzieć, że moja modelka była świetnie przygotowana do sesji i właściwie wszystkie moje wizje potrafiła urzeczywistnić!
Pozowanie w założonym wcześniej klimacie nie sprawiało jej żadnych problemów. Mi teoretycznie podczas sesji też jakoś niespecjalnie to przeszkadzało w fotografowaniu, ale po ilości zdjęć z tej stylizacji widzicie, że coś jest nie tak. Przecież zawsze wybieram za dużo zdjęć! Zasiadłam do selekcji i wybrałam z tej części bardzo mało zdjęć, chyba taki jest jednak ten urok “fashion”.
Chyba nie do końca przypadkowo, Noemi miała jeszcze w torebce uroczy płaszczyk, a tuż obok naszej miejscówki był Park Lotników!
Tam, choć w zdecydowaniu już krótszym czasie, nastrzelałam więcej zadowalających ujęć. Ogólnie tak jakoś poczułam się tam swobodniej z aparatem. Człowiek ze wsi wyjdzie, wieś z człowieka nigdy 😀
To chyba ten pociąg do natury!

 

Skomentuj!

Scroll Up
%d bloggers like this: