Marcelina Bąk

mod: Marcelina Bąk
makijaż: Monika Górska
fot, stylizacja: Katarzyna Przybyła – Vdzia fotografie

Kolejną przymiarkę do pisania licencjatu zaczynam od skromnego wpisu na bloga, czy to już choroba czy jeszcze nierozgarnięcie?
Terminy na uczelni powoli zaczynają się wyścigować w mojej głowie, a tymczasem mam
D Z I E W I  Ę Ć sesji do obrobienia, juwenalia przed sobą i nie dotknięty wordem trzeci rozdział pracy. A myślami jeszcze jestem na majówkowej wyprawie..No ale zdążę, prawda?

Dzisiejszą bohaterką wpisu jest Marcelina czyli złota rybka w oceanie zgłoszeń do sesji tfp. Tak sobie wracałam w kwietniu do domu i stwierdziłam w trasie, że muszę w końcu z Moniką zrobić coś nowego. Kobieta to zapracowana i konkretna, a przede wszystkim profesjonalna i uzdolniona. Mimo sezonu ślubnego znalazła dla nas czas i z uśmiechem na twarzy wymalowała nam znalezioną w przyspieszonej akcji poszukiwawczej Marcelę.
Szczerze mówiąc ustalając termin z dziewczynami miałam w głowie tylko pomysł na miejsce. Na mojej dzielni jest takie miejsce, co się Dolina Potoku Badoń nazywa, a tam co roku na wiosnę kwitną dywany zawilców. Uwielbiam zawilce, kojarzą mi się z dzieciństwem i spacerami nad rzekę, dlatego chciałam, żeby klimat sesji był słodki i dziefczyński. Na szczęście kolekcjonowane przez całą zimę zasoby pozwoliły bez większego problemu ogarnąć stylizację w sekundę. Nawet ten wianek miał chyba swoją pierwszą premierę, a ma ze dwa lata.
Marcela nie musiała w zasadzie nic wielkiego robić, bo jak się na nią patrzyło to już czarowała. Dziękujemy Ci cudaku za odzyskanie wiary we współpracę tfp, że się tak pięknie rozkręciłaś i musiałam przez Ciebie wyrzucić w selekcji tyle cudnych fotek 😀

Mam miliard postów do nadrobienia, ale nie potrafię teraz ani sobie ani Wam obiecać co i kiedy zostanie opublikowane, będę pisać bez większego zapowiadania i planowania.
Koniec bredni, zapraszam na seans <3

3 komentarze

  1. Natalia

    08/05/2018 at 13:33

    Super! Utrzymane w jednym, fajnym klimacie. 🙂

  2. Takaszka

    10/05/2018 at 22:35

    Jezusku jak pięknie ! <3 Czekam na kolejne 9 sesji ? i powodzenia w pisaniu ! ? Pozdrawiam ?

Skomentuj!

Scroll Up
%d bloggers like this: