Lekkość

tańczyły: Jagoda Markowicz i Sara Kopacz

 


Dzisiejsza sesja to kolejny owoc mojego pobytu w Węgorzewie. Nie było tutaj żadnego zamysłu ani większych przygotowań. Poprosiłam dziewczyny o zwykły taneczny ubiór, bo najbardziej zależało na unieruchomieniu ich niesamowitych zdolności. Słoneczko nam cudnie zaświeciło, a kolory sfotoszopowałam bo miałam taką ochotę. Kojarzy mi się to z moimi początkami, kiedy często w ten sposób ingerowałam w kolory. To takie wspomnienie lata i ciepełka, które już niestety powoli się z nami żegna. Choć Kraków dzisiaj mamy słoneczny i ciepły!

Pisałam na fanpejdżu, że tonę w zdjęciach. Mam sporo uzbieranego materiału z wakacji, warsztatów ostatnich kilku sesji. Nie wrzucam wszystkiego na fejsbuki, bo nie wszystko jest do tego przeznaczone.
Ale przyznam, że mam ból w sercu jak widzę pustki folderu tfp. Nawet nie mam jakiś konkretnych argumentów żeby sie z tego wytłumaczyć! Miałam mnóstwo pomysłów, z którymi zwlekałam, na które nie miałam w danych chwilach czasu czy nawet ochoty.
Odkąd mieszkam w Krakowie, czas całkowicie inaczej mi upływa i przyznam, że moje życie tutaj się zmieniło. Ale na bardzo duży plus.
Zauważyłam również, że znacznie rzadziej odpisuję na Wasze komentarze czy komentuję blogi moich obserwatorów i inne jakie czytam. ALE JA JE CZYTAM! Naprawdę.
Blogowanie czy to ze strony pisarskiej czy z obserwatorskiej bardzo mnie wciągnęło i właściwie nie ma dnia kiedy to nie zaglądam tu i tam. Zawsze wchodzę w nasze nowe wpisy, ale często robię to z poziomu telefonu, gdzie komentowanie i logowanie się po prostu zajmuje mi dodatkowy czas.
Pamiętam o Was i dziękuję za każde miłe komentarze.
Mam tu mnóstwo stałych czytelników i aktywnych komentatorów i doceniam to bardzo. Nie wiem jeszcze jak, ale kiedyś to Wam jakoś wynagrodzę!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6 komentarzy

 1. Magda

  11/09/2017 at 09:45

  Ale cudowności! <3

  1. VDZIA Fotografie

   12/09/2017 at 12:19

   wszystko dzięki wspaniałym modelkom, dziękujemy!

 2. Katarzyna Koziej

  11/09/2017 at 15:23

  Rewelacja 🙂 Bardzo mi się podobają 🙂 // ~ mój blog ~

  1. VDZIA Fotografie

   12/09/2017 at 12:19

   Dziękuję! Już do Ciebie biegne 🙂

 3. Paulina Gałuszka

  15/09/2017 at 20:05

  Nie mam pojęcie czy taki był zamysł ale zdjęcie 6 jest..dziwne :O

  1. VDZIA Fotografie

   16/09/2017 at 11:21

   Haha, w sumie czekałam na taki komentarz 😀 Zastanawiałam się czy wstawić to foto, bo o ile od boku ta akrobacja wygląda fajnie tak tutaj trochę śmiesznie? Także, się nie dziwie Twojej reakcji 🙂

Skomentuj!

Scroll Up
%d bloggers like this: