O MNIE

 

 

 

 Cześć!
Nazywam się Katarzyna Przybyła i pochodzę z Krosna, mam 21 lat.
Aktualnie studiuję w Krakowie, na kierunku rachunkowość i controlling.
Moją największą pasją jest fotografia.
“Spotkałyśmy się” jakoś nagle, bez zapowiedzi.. i tak zostało!
Na początku 2013r. podjęliśmy z tatą decyzje o zakupie lustrzanki Nikon D5100. Domowa cyfrówka przestała spełniać pewne oczekiwania, pasowało kupić coś ze zmienną optyką. Służył mi dzielnie przez 3 lata i spisał się świetnie.
Nadal żyje, choć już ledwo i na szczęście wyręczył go już świeżak – Nikon D610.
Świeżak to moje ukochane dziecko wypracowane i zakupione w styczniu 2016 r.

Od 21.11.2017 powitać Cię już mogę tutaj, czyli na własnej domenie vdzia.pl, a nie jak wcześniej na platformie blogspota. To wydarzenie zaliczam prawie do tak przełomowych jak zakup lustrzanki z pełną klatką 😀

 

 

CEL BLOGA

Najważniejszą funkcją tego bloga na dzień dzisiejszy jest obszerna prezentacja efektów sesji zdjęciowych jakie tworzę w ciągu roku. W sesje zaangażowane są także modelki a coraz częściej wizażystki. Im również należy się podziękowanie i kawałek miejsca na tej stronie.

Jestem z natury osobą bardzo żywiołową i nie potrafię długo siedzieć w jednym miejscu. To przekłada się na różnorodne zainteresowania i.. podróże.
Rodzice zaszczepili we mnie chęć odkrywania świata i dzięki nim zobaczyłam przepiękne miejsca.
Okazało się to jednak za mało i staram się kilka razy w roku wyjechać gdzieś dodatkowo, dlatego moje wakacje w ostatnich latach są bardzo ciekawe.
O tych moich wyprawach mniejszych lub większych również staram się tutaj pisać.
Jako, że co raz bardziej otwieram się dla moich zaufanych odbiorców, a u mnie zawsze coś się dzieje i zawsze coś sobie wymyślę do roboty pojawiać się zaczną posty bardziej fałdziowe, takie trochę z kategorii prywata/lifestyle/about. Wyjdzie w praniu!
 
Scroll Up