Cielaczek.

mod: Ewelina Cieśla
Fot: Katarzyna Przybyła | Vdzia fotografie

A dzisiaj się rozpiszę, bo zaprezentuję Wam bardzo barwną osobowość. Kto Ją zna z dużym prawdopodobieństwem się ze mną zgodzi.

Mili państwo przedstawiam Ewelinę, czyli C I E L A C Z K A.

A historia zaczyna się jakieś 8 lat temu, kiedy to Ewela dołączyła do naszej grupy tanecznej w zespole Kleks. I mimo, że nie tańczyła nigdy i do zespołu doszła stosunkowo późno, zaczęła nas wszystkim zachwycać swoimi gimnastycznymi zdolnościami, wiecznym uśmiechem na twarzy i niesamowicie szybkim tempem rozwoju. Ewela była młodsza od większej części grupy, ale jej optymizm i charakter sprawiały, że dogadywaliśmy się w zespole doskonale i została naszym małym cielaczkiem 🙂
Będąc w zespole miałyśmy gorsze i lepsze chwile, a przede wszystkim wszystkie w nim dorastałyśmy co wiązało się z coraz bardziej kształtującymi się ideałami, charakterami i.. młodzieńczymi kryzysami!
Ale wszystkie przez to wspólnie przebrnęłyśmy, łącząc pasję z przyjaźniami. Taniec z dialogiem. My wszystkie po prostu zawsze chciałyśmy się dogadać. I tak o to, do dzisiejszego dnia, pomimo rozjazdów i odległości trzymamy się razem i nawet po dłuższej rozłące potrafimy się spotkać, dobrze bawić, rozmawiać całe noce czy robić twórcze rzeczy. Ewela wylądowała w Bytomiu, gdzie studiuje taniec. I ja ją za to bardzo szanuję. Bo to nie jest nigdy łatwa decyzja. Postawiła wszystko na jedną kartę by poświęcić się swojej pasji. Ale nie osiągnęła by tego gdyby nie jej ciężka praca, której przyglądałam się i ja, ukratkiem przez wiele lat. Nie umiem w pisanie tak jakbym chciała, nie umie w emołszyns, dlatego bardzo ciężko przedstawić mi tutaj ładną epopeję, na temat Eweliny i tego jak ją szanuję. A zasługuje Ona na taką epopeję.
Mam nadzieję, że wiesz Ewelina co chce powiedzieć teraz Tobie i światu, bo nie znamy się od dzisiaj. Niech ten post będzie małym spóźnionym prezentem urodzinowym dla Ciebie. Dziękuję raz jeszcze za te proste kadry (ale nauczę się jeszcze, wierze w to, robić je znacznie bardziej proste) i fajnie jest mieć kawałek bloga dla Cielaczka! Powodzenia!

Skomentuj!

Scroll Up
%d bloggers like this: